37352. Edvard Sarvig (1894 - 1968): "Hvidkalket gård"

Olie på lærred. 60 x 70 cm.
Sign. monogram 1919.

Varenr 37352

25 April 2018 20:37

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 100 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

9595100 DKK2018-04-25 13:48
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms