53529. Horup: Aften i havnen

Olie på lærred, 60 x 70 cm. Sign. Horup (hul i lærred)

Varenr 53529

25 April 2018 20:40

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms