53659. Jens Christian Bennedsen: Vinterskov med åløb

Olie på lærred, 26 x 34 cm. Sign. Jens Chr. Bennedsen

Varenr 53659

25 April 2018 20:42

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms