53771. Ubekendt kunstner: Bacchus og kvinde i hvide gevandter ved havet

Akvarel, rammemål 26 x 33,5 cm. Sign. med kyrilliske bogstaver

Varenr 53771

25 April 2018 20:43

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms