53793. Ubekendt kunstner efter Jens Juel: Portræt af Christian Colbjørnsen

Sign. på bagsiden R. Storek copi. Olie på lærred 80 x 63 cm. Ca. 1930. Kopi efter original på Frederiksborgmuseet.

Proveniens: Wesselsminde i Nærum

Mindre ridse i overfladen.

Varenr 53793

25 April 2018 20:43

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

X3ETNC1.000 DKK2018-04-19 10:50
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms