53793. Ubekendt kunstner efter Jens Juel: Portræt af Christian Colbjørnsen

Sign. på bagsiden R. Storek copi. Olie på lærred 80 x 63 cm. Ca. 1930. Kopi efter original på Frederiksborgmuseet.

Proveniens: Wesselsminde i Nærum

Mindre ridse i overfladen.

Varenr 53793

25 April 2018 20:43

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

X3ETNC1.000 DKK2018-04-19 10:50
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms