53340. Yelva Vermehren (1878-1980): Juleroser og kristtjørn i blå vase

Olie på lærred, 34 x 27,5 cm. Sign.

Varenr 53340

25 April 2018 20:44

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms