54017. Aage Jessen (1876-1961): Interiør med læsende kvinde

Olie på lærred, sign. A. Jessen 24. 22,5 x 28,5 cm

Varenr 54017

25 April 2018 20:45

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms