53464. A. Andersen Lundby (1840-1923): Bjerglandskab med sø

Olie på lærred. Sign. A Lundby 1885. 38 x 59 cm

Mindre gammel reparation i lærred, krakeleringer

Varenr 53464

25 April 2018 20:46

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms