52469. Antikt orientalsk skrin skåret i træ

18. århundrede. Guirlande med blomstermotiver. L: 46 cm, B: 24 cm, H: 20 cm

Varenr 52469

25 April 2018 21:26

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 700 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

X3ETNC700 DKK2018-04-19 10:49
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms