53530. Lars Swane (1913-2002): Udsigt mod fjorden

Olie på lærred, 75 x 90 cm. Sign. Lars Swane 68

Varenr 53530

25 April 2018 19:49

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms