49200. Jeppe Eisner (f. 1952): Anemoner

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner. 58 x 70 cm

Varenr 49200

25 April 2018 19:49

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 3.400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

185913.400 DKK2018-04-25 15:59
206093.200 DKK2018-04-25 15:46
BANG013.000 DKK2018-04-25 14:03
225732.800 DKK2018-04-17 14:31
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms