49200. Jeppe Eisner (f. 1952): Anemoner

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner. 58 x 70 cm

Varenr 49200

25 April 2018 19:49

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 3.400 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

185913.400 DKK2018-04-25 15:59
206093.200 DKK2018-04-25 15:46
BANG013.000 DKK2018-04-25 14:03
225732.800 DKK2018-04-17 14:31
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms