53361. Vagn Poulsen: Havdyr

Olie på lærred, 30 x 30 cm. Sign. bagside

Varenr 53361

25 April 2018 20:01

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 700 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 600 DKK

13672700 DKK2018-04-25 19:59
293650 DKK2018-04-25 19:58
18655375 DKK2018-04-25 19:31
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms