54509. Spillebord i fugleøjetræ. Ca. 1900

Svungen sarg og cabriole ben med udskåret bladværk. Pladen fineret. På indersiden sortmalet spilleplade. Længde 88, bredde 44/88, højde 81/78

Finer på plade boblet op.

Varenr 54509

25 April 2018 20:15

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms