54641. Chr. VII sofa af mahogni

Rosa plydsbetræk, svungen ramme af mahogni. 10. årh. L. 170 cm

Oprindelig skæring på top af ryg mangler.

Varenr 54641

2 Maj 2018 20:17

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms