54645. Konsolskab, mahogni

Buet dør flankeret af halvsøjler med udskårne kapitæler, foroven en skuffe. Bredde 65, dybde 35,5, højde 86 cm

Brugsspor, svindrevne i side

Varenr 54645

2 Maj 2018 20:18

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24443400 DKK2018-04-25 19:24
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms