51799. Carl Schieltved (1829 - 1891): Et par aneportrætter

Bly/akvarel. Sign. C. Schieltved 12. juni 1851. Rammemål: 62 x 50 cm

Varenr 51799

2 Maj 2018 20:24

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms