53352. Chr. Nygaard: Stående sætter

Olie på lærred, 70 x 100 cm. Sign.

Varenr 53352

2 Maj 2018 20:25

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms