53656. Carl H. Fischer: Opstilling med gule roser og kobberkedel

Olie på lærred, 55 x 65 cm. Sign. Carl H. Fischer

Varenr 53656

2 Maj 2018 20:25

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms