53660. G. Bundgaard: Gårdsplads

Olie på lærred, 30 x 40 cm. Sign. G. Bundgaard

Varenr 53660

2 Maj 2018 20:26

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms