52959. Wenche Barth: Haveparti med blomster

Olie på lærred, 27 x 22 cm. Sign. Wenche Bart

Varenr 52959

2 Maj 2018 20:26

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 300 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 600 DKK

340300 DKK2018-05-01 22:52
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms