53455. Ubekendt kunstner: Vinterlandskab med figurer ved en landsby

Olie på lærred. 76 x 105 cm. sign. P H 1860.

Kraftigt krakeleret, afskalninger

Varenr 53455

2 Maj 2018 20:32

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms