54153. V. Bille: Skonnert

Olie på lærred, 30 x 40 cm. Sign. V. Bille

Varenr 54153

2 Maj 2018 20:36

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms