53184. Jack Kampmann (1914-1989): Mennesker ved huse

Olie på lærred, 38 x 46 cm. Sign. Jack Kampmann

Varenr 53184

2 Maj 2018 19:48

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 3.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

225243.000 DKK2018-05-02 19:45
176022.800 DKK2018-05-02 19:43
3402.600 DKK2018-05-01 19:07
240442.200 DKK2018-05-02 18:02
9481.700 DKK2018-04-27 00:49
STEPHEN1.500 DKK2018-04-27 16:23
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms