53191. Kjeld Hansen (1919-2012): Landskab

Olie på lærred, 65 x 60 cm. Sign. bagside. Kjeld Hansen

Varenr 53191

2 Maj 2018 19:50

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 550 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340550 DKK2018-05-01 19:10
1759500 DKK2018-05-02 18:53
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms