53193. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred, 135 x 95 cm. Sign. utydeligt

Varenr 53193

2 Maj 2018 19:50

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 950 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

340950 DKK2018-05-01 19:12
21334900 DKK2018-04-28 21:11
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms