53193. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred, 135 x 95 cm. Sign. utydeligt

Varenr 53193

2 Maj 2018 19:50

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 950 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

340950 DKK2018-05-01 19:12
21334900 DKK2018-04-28 21:11
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms