53251. Ubekendt: Komposition med rød firkant

Litografi. 76 x 56,5 cm. Sign. og stemplet. 2/10. Glas mangler.

Varenr 53251

2 Maj 2018 19:51

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms