52958. Kay Christensen (1899-1981): To piger

Litografim ramme 61 x 81 cm. Tryksign. Kay C. 1933

Varenr 52958

2 Maj 2018 19:52

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

EYVIND400 DKK2018-04-28 22:15
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms