53524. Wilhelm Freddie (1909-1995): Fantasi

Litografi, rammemål 53,5 x 44 m. Sign. Freddie 45

Varenr 53524

2 Maj 2018 19:53

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms