53802. Jean Dewasne (1921-1999): Komposition

Litografi, rammemål 51,5 x 63 cm. Sign. J. Dewasne 148/300

Varenr 53802

2 Maj 2018 19:54

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms