53250. Wallase Ting (1929-2010): Bordelpiger

Litografi. Sign. Wallase Ting 79. 55/100

Varenr 53250

2 Maj 2018 19:57

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 1.400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

260101.400 DKK2018-04-26 13:30
221021.300 DKK2018-04-25 14:36
MK800 DKK2018-04-25 14:07
4165750 DKK2018-04-25 14:01
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms