52730. Pablo Picasso: Don Quixote

Litografi, tryksigneret Picasso 10.8 55. Uindrammet. Bladmål 56 x 37 cm. Vandmærke Johannot

Varenr 52730

2 Maj 2018 19:57

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 800 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19053800 DKK2018-05-02 18:27
25088750 DKK2018-04-26 01:29
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms