54216. Alter/prædikestol, model af udskåret og bemalet træ

Arkitektonisk ramme med prædikestol, med figurer mellem søjler og foroven korsfæstelsen. Bemalet, udskåret træ.
112 x 45 cm

Mangler, en figur med skader

Varenr 54216

2 Maj 2018 19:59

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 2.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms