54216. Alter/prædikestol, model af udskåret og bemalet træ

Arkitektonisk ramme med prædikestol, med figurer mellem søjler og foroven korsfæstelsen. Bemalet, udskåret træ.
112 x 45 cm

Mangler, en figur med skader

Varenr 54216

2 Maj 2018 19:59

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 2.000 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms