54889. Bogskab, mahogni

To fløjet overdel med glasdøre, underdel med tre døre og tre skuffer. Bredde 114, dybde 46, højde 185 cm

Brugsspor, ridser på soklen

Varenr 54889

9 Maj 2018 20:26

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms