54522. Ubekendt kunstner: Landskab med mølle

Olie på lærred monteret på træplade. Utydeligt signeret. 40 x 32 cm

Varenr 54522

9 Maj 2018 20:31

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms