54315. Ubekendt: Tårnruin

Olie på lærred, 19 x 13,5 cm, usign.

Varenr 54315

9 Maj 2018 20:32

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

12736400 DKK2018-05-09 16:55
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms