54315. Ubekendt: Tårnruin

Olie på lærred, 19 x 13,5 cm, usign.

Varenr 54315

9 Maj 2018 20:32

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

12736400 DKK2018-05-09 16:55
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms