53353. Fr. Landt: J. Lauritzens køleskib "Jonna" 1933

Olie på lærred, 60 x 85 cm. Sign. Fr. Landt

Varenr 53353

9 Maj 2018 20:33

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.200 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3401.200 DKK2018-05-08 15:25
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms