54611. Ubekendt engelsk kunstner: Rytter iført rød jakke

Olie på plade. 16 x 11 cm, usign.

Varenr 54611

9 Maj 2018 20:35

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 900 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

19170900 DKK2018-05-03 14:28
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms