54611. Ubekendt engelsk kunstner: Rytter iført rød jakke

Olie på plade. 16 x 11 cm, usign.

Varenr 54611

9 Maj 2018 20:35

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 900 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

19170900 DKK2018-05-03 14:28
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms