49376. Ubekendt: Klassisk motiv med laurbærkranset mand flankeret af to kvinder

Olie på plade, 27 x 27 cm. Usign.

Varenr 49376

9 Maj 2018 20:36

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 450 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

9595450 DKK2018-05-08 18:48
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms