54989. Thailandsk liggende buddha

Forgyldt og rødmalet, H. 11,5, L. 23 cm.
Tip af hoved beklædning mangler

Varenr 54989

9 Maj 2018 20:50

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms