52688. Poul Cadovius: Reolsystem "Royal", palisander

Tre vægpaneler, to skabssektioner med klap, indvendigt med skuffer og hylde, en smal sektion med glashylder og -døre, fem smalle og 2 brede hylder samt en tidsskrifthylde.
Paneler højde 232, bredde 80,5 cm
Skabssektioner bredde 80, dybde hhv. 38 og 22 cm. Cites certifikat medfølger

Almindelige brugsspor. Et nøglebeslag mangler, lås svær art låse, ridse på en bagklædning, finerskade på tidsskrifthylden

Varenr 52688

9 Maj 2018 19:41

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 2.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 4500 DKK

191072.000 DKK2018-05-08 13:22
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms