53341. Henry Heerup (1907-1993): Elskende par i Ornamentskoven

Litografi, rammemål 58 x 67,5 cm. Sign. Heerup 31/200

Varenr 53341

9 Maj 2018 19:55

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 950 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

26145950 DKK2018-05-09 09:43
19170900 DKK2018-05-09 10:34
4165650 DKK2018-05-02 13:36
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms