53356. Frede Christoffersen: Sol

Litografi, rammemål 58,5 x 74,5 cm. Sign. Frede Christoffersen 57 238/310

Varenr 53356

9 Maj 2018 19:55

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms