49370. Sigurd Winge: Ikaros

Litografi. Rammemål: 77 x 66 cm.
Sign. Sigurd Winge -63

Varenr 49370

9 Maj 2018 19:56

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms