54877. Louis XVI chatol

Eg. Overdel med glasdøre, toppen med tandsnit og kannelering, skrå skriveklap, underdel med tre skuffer og en smal skuffe med kanneleret front. Kannelerede kvartsøjler. Ca. 1800.
Højde 210, dybde 54, bredde 118 cm

Brugsspor, svindrevner. Nøgle beslag samt i øverste skuffe lås mangler

Varenr 54877

9 Maj 2018 20:06

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.500 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

56431.500 DKK2018-05-09 17:55
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms