54810. Gl. Servante med spejl

50 x 42 cm. Højde 83 cm. Spejl med udsmykning og intarsia. Højde 100 cm.
Proviniens: Postmester Einar Holbøll (1865-1927). Brugspatina, og skrammer på sokkel.

Varenr 54810

9 Maj 2018 20:09

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 500 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22370500 DKK2018-05-02 22:49
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms