54812. Kommode

Tre skuffer med intarsia, affasede hjørner. Beslag og ornamenter af messing. Rødbroget marmorplade med affasede hjørner. 85 x43 cm. Højde 77 cm. Brugspatina.

Varenr 54812

9 Maj 2018 20:10

Vurdering 900 DKK

25677400 DKK2018-05-09 18:32
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms