54509. Spillebord i fugleøjetræ. Ca. 1900

Svungen sarg og cabriole ben med udskåret bladværk. Pladen fineret. På indersiden sortmalet spilleplade. Længde 88, bredde 44/88, højde 81/78

Finer på plade boblet op.

Varenr 54509

9 Maj 2018 20:17

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 500 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

2883500 DKK2018-05-09 20:12
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms