54669. Konsolur af forgyldt og patineret bronze

Scroll feet, topfigur af kvinde siddende på klippe med bog i hånden. 19. årh. H. 35 cm

Varenr 54669

16 Maj 2018 20:28

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 1.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

BB23231.000 DKK2018-05-15 22:22
JOAN950 DKK2018-05-16 20:06
20749850 DKK2018-05-12 23:10
X3ETNC800 DKK2018-05-11 16:55
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms