52512. Carl Emil Lund (1855-1928): Opstandelsen

Kristus stående foran graven, flankeret af de to engle. Sign. Emil Lund. Olie på træ. 23 x 18,5 cm. Kopi efter Carl Blochs altertavle i Jakobskirken i København fra 1877

Varenr 52512

16 Maj 2018 20:32

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.100 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

188361.100 DKK2018-05-16 19:49
X3ETNC1.000 DKK2018-05-11 16:56
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms