54003. Francesco del Pedro (1740-1806) efter Francesco Maggiotto: Kobberstik i forgyldt Louis XVI ramme

"Je ne m'attendais pas jeune et belle, Zayre...", koloreret stik. Forgyldt antik ramme med kanelleringer. Papirmål (beskåret) 32 x 41 cm

Fold i papir, småskader

Varenr 54003

16 Maj 2018 20:37

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 700 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

18606700 DKK2018-05-10 17:16
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms